Super AMV

9. listopadu 2010 v 19:21 | Drapi |  Všechno možný
 

Fairy tail

8. listopadu 2010 v 18:01 | Drapi |  Anime recenze
Takže jsem se rozhodl že napíšu svoji první Anime recenzi:
Fairy tail na mě hned ze začátku zapůsobil jako epické Anime. Příběh se rozjíždí docela pomalu, ale po pár dílech už se bojů plných epických soundtracků nebudete chtít nabažit. Tak zde jsem zmínil soundtracky, které jsou jedny z nejlepších co jsem kdy slyšel. Styl soundtracků velice připomíná irskou hudbu, ale do té doby do které fairy tail zapadá, to sedí. Ve Fairy tailu nejsou jen epické bojové scény, ale také je Anime plné humoru, které vás nepřestanou bavit.
V Anime je i pár smutných scén, na které díky soundtrackům nikdy nezapomenete. Smutný soundtrack je například tenhle http://www.youtube.com/watch?v=icjG5WeBnVI&p=4EA03AAA9DF0E2FD&feature=BF&index=4
Anime má od každého něco, ale vůbec to není přeplácáné, ba naopak užijete si všeho naplno. Zvuková stránka u Fairy tailu je snad nejdůležitější ze všech Anime co jsem kdy viděl. Fairy tail mě opravdu chytil za srdce. Dovoluji si i říct že je to jedno z nejlepších Anime co jsem kdy viděl. Dobrá zpráva že Anime je u 52 dílu a stále vychází :). Shlédnout můžete na http://animetym.fonty.org/ (nutná registrace). Ode mě dostává Fairy tail neskutečných 100%.
fairy tail

Vstání z mrtvých

7. listopadu 2010 v 16:52 | Drapi |  Všechno možný
Takže jsem se rozhodl, že obnovím svůj blog a budu zase přidávat články atd.. Vytvořil jsem si také nový design. Pod článkem je anketa o designu tak hlásněte. Jedna z novinek co tu bude, je že zde budou přibývat takzvané recenze Anime co jsem viděl. A to už sem jich viděl pěknou řádku. Budou zde také přibývat články o japonsku, Anime a Manze. Dále budu pokračovat v povídce.Dále tu během týdne, bude návod jak být otaku! No nevím co bych dál říkal takže to je asi vše. 
                                                                                                     Drapi
 


Má to cenu? 5.díl

18. března 2010 v 19:32 | DrApI |  Povídky
Probudili se v těsném objetí. Hitsuki vstal a šel udělat snídani.Asi po pěti minutách zazvonil Amyi mobil. Rodiče:"Ahoj zlatíčko, bohužel jsme museli kvůli jednání zůstat, přijedeme zítra. Amya si oddychla, protože aspoň nemusela s Hitsukim furt chodit po venku.Hitsuki taky zavolal rodičům, aby ho omluvili ze školy, že jde na koncert Tanaky. Rodiče to pochopili a omluvili ho. Amya byla šťastná, že jim to tak pěkně vychází a už se upřímně těšila na koncert, a taky se rozhodla že si koupí něco pěknýho na sebe a rovnou s sebou vezme Hitsukiho a přinutí ho aby si taky něco koupil na ten koncert. Tak vyrazili. Po cestě se nic zvláštního nedělo, den byl slunečný a všude zpívaly ptáci. Dorazili do nákupního centra a Amya hned uviděla něco co se jí hned zalíbilo. Popadla Hitsukiho a už si to valila do obchodu. Dlouho, dlouho byla s Hitsukim v nákupním centru až si nakonec oba dva vybrali nějaký pěkný oblečení a byly připraveni na koncert.


Později
Jak šli na ten koncert tak Hitsuki byl celý nervózní, co bude. Dorazili na koncert a první co uviděli je obrovská fronta u vchodu. Tak si jednoduše stoupli ke vchodu a čekali až na ně přijde řada. Přišli ke vchodu, tam stála obrovská gorila(hlídač)chtěla lístky a potom co je dostala tak je prohmatala jestli u sebe nemají nějakou zbraň , nebo něco čím by se dalo mrštit do pódia. Nic nenašel, tak mohli vstoupit dál. Vstoupili a uviděli gigantické pódium a repráky. Z repráků zatím hrála hudba z rádia a všichni už řvali:
"Tanaka, Tanaka"
Dav řval, Hitsuki a Amya si našli svoje místa a sedli si. Měli místa skoro vepředu a tak viděli perfektně na pódium. Po asi 5 minutách se stala nepříjemná věc, k Hitsukimu přišel ten známý gang z města a jeden z nich na něj zařval:
"Sedíš nám na místě vole"
"Ne nesedím":odpověděl Hitsuki a pro jistotu se podíval na lístky. To ale neměl dělat, protože jeden z nich ho chytl pod krkem a dal mu ránu do břicha. Začali se tam prát a hlídači se tam seběhli a odtrhli je od sebe. Amya byla úplně bez sebe. Hitsuki to odnesl rozbitým nosem.


Mezitím v zákulisí
"Tani, podívej se, teď se tam někdo popral a dost drsně"
"ukaž":řekla Tanaka, a podívala se dalekohledem a najednou ji píchlo u srdce:"To j..e HH..itsuki.
Tanaka vyběhla jako střela a už byla tam. Tak, tak, jinak by Hitsukiho s Amyou spolu s gangem vyvedli.
"Zadržte!!":zakřičela Tanaka a hlídači se zastavili.
"Pustťe ho, a tu holku taky, jestli je tu s ním, to jsou moji známí.
Hitsuki si ulevil a pomalu odcházel s Tanakou a Amyou do zákulisí........
to be continued


Spiderman -lama

14. března 2010 v 20:00 | DrApI |  Všechno možný

Anoying Orange 2-Plumpkin xD

14. března 2010 v 19:49 | DrApI |  Videa

Sry

14. března 2010 v 18:45 | DrApI |  Všechno možný
Sorry že jsem tak dlouho nepsal o jarních prázdninách sem byl Pryč a teď sem měl hodně učení.Ale teď sem z5 a tento týden bude novej díl "má to cenu".

Diplomek za SB pro Lentilku

24. února 2010 v 16:32 | DrApI

Anoying Orange

24. února 2010 v 16:28 | DrApI |  Videa

Kam dál